The Sleepwalker

13. dubna 2016 v 11:27 | Alcarnarmo-77
Okaaaay
První....
Něco-jako-překlad

Shit.
Bylo to dlouhý a hoooodně náročný, něco nepřeložil do souvislostí ani můj překládací tým (já, mozek, slovník a překladače všech národností) takže tam sem tam něco chybí a sem tam je něco přeložené trošku jinak než v originále...
Ale...
Asi nejprve budu překládat opravdu micropasty, a ne díla o 200+ slovech na který ještě nemám. :'D

Nevím jak vám, ale mě z téhle micropasty ani mráz po zádech neběhá... vlastně ji asi ani nechapu, možná, dost možná jsem jí přeložila ŠPATNĚĚĚĚ!!!!! XD
Ale tak, here ya go.
------

Snil jsem o tom více než jednou, že člověk může dosáhnout nesmrtelnosti tím, že se bude vytrvale vyhýbat dennímu světlu. S poznáním toho tajemství by jeden mohl žít donekonečna.
Jen pár stovek lidí na celém světě využijí tohoto tajemného poznání, lidé, pohybující se anonymně v noci mezi většími městy a aktivně se vyhýbajicí pozornost těch, kteří by je vystavili zvědavosti, nebo hůř, mase zvědavých lidí. Pokud jste viděli jedenu z těchto výjimečných bytostí, bylo to aniž by jsi to samozřejmě věděl.
A tam na okraji tvého názoru jeden večer v hospodě byl, oči napůl zavřené, cigareta visící z temných rtů. Nevěděl jsi, jestli ho označit jako šourala, už z prvního pohledu námesíčného, ale něco v tobě, tvoje vědomí, to tak vidělo, a jeho paměť se vrací tak rychle a prudce, protože to je tak.
Teď berete na vědomí, že jste ho viděli, studovali jste to málo, co zůstalo, aby vám jeho profil, jeho zvláštní hrbení připomínalo, že nebudete chtít nikdy vidět tohoto jedince znovu, nebo spíše, že on, nikdy nenechá vás, ho vidět.
Bez ohledu na to, kde jsi, hledá tě v rozmazaných končících se nocích. Bude mu vždy zbývat několik kroků před tebou, takže za popelem, vyprázdněnými láhvemi vedle napěněného skla, za vrstvou kouře ve vzduchu; jeho bude ten vtip, kterému se konzumenti budou smát, ale ty nikdy neuslyšíš jeho hlas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama